Amazon Prime Türkiye Açıldı | Avantajları Neler?

Amazon Prime Türkiye fırsatları avantajları olanakları neler?

Amazon Prime bugün itibariyle Türkiye pazarına giriş yaptı. 30 günlük ücretsiz deneme sürümünün ardından aylık 7,90 tl ücrete sahip. Peki bu ücret karşılığında bizi ne gibi avantajlar bekliyor ?

Aşağıda bahsettiğimiz gibi Amazon Prime içinde yararlanabileceğimiz bir çok özellik mevcut. Ve bu özelliklerin hepsi bu pakete dahil, ekstra bir ücret ödemenize gerek yok.

Prime Video

Amazon Originals yapımları dahil bir çok dizi – film izleyebileceğiniz bu platform ülkemizde yaygınlaştıkça Netflix’e büyük rakip olacağını düşünüyorum. Hatta zamanla Netflix gibi orijinal Türk içerikleri de yaparlar umarım. Sitede bir çok film ve dizide Türkçe altyazı ve/veya dublaj mevcut. Tabii bu içeriklerin sayısı şu an az olsa da gelecekte çok daha fazlası erişilebilir hale gelecektir.

Amazon Prime Video’da en çok sevdiğim özellik oynatma kalitesini istediğimiz gibi değiştirebiliyoruz. Netflix gibi kendisi otomatik olarak internet hızınıza göre ayarlamıyor.

Bedava ve Hızlı Kargo

Diğer bir dikkatimizi çeken özellikse Amazon Prime üyesiyseniz seçili ürünlerde ve seçili şehirlere kargo konusunda bir çok kolaylık sağlanıyor.

Amazon üzerinden yaptığımız alışverişlerde ücretsiz bir şekilde Ertesi Gün Teslimat veya Hızlı Teslimat özelliklerinden yararlanabiliyoruz.

Fırsatlara Erken Erişim

“Bitmeden Yakala” veya “Günün Fırsatları” gibi indirimli ürünlere herkesten önce erişebilirsiniz. Ayrıca sadece Prime üyelerine özel açılan indirim ve fırsat günlerinden yararlanabilirsiniz.

Prime Gaming

Her ay ücretsiz oyunlar ve oyun içinde kullanabileceğiniz eşyalar kazanabileceğiniz bir sistem.

  • Prime ile sunulan ve sonsuza dek ücretsiz olacak oyunlar
  • Oyun içi karakterler, kostümler, araçlar ve yükseltmeler

League of Legends, Apex Online, GTA Online dahil daha bir çok oyunda her ay üyeliğiniz devam ettikçe bir çok hediyeye ulaşabileceksiniz.

Daha fazlası için Amazon’un sitesine bu linkten ulaşabilir ve üye olabilirsiniz;

https://www.amazon.com.tr/prime

Yorumunu Bırak

%d blogcu bunu beğendi: