Yarına Tek Bilet Konusu | Netflix’in ilk Türk Filmi

Yarına Tek Bilet Konusu Oyuncuları Müzikleri
Yarına Tek Bilet

Yarına Tek Bilet, dün itibariyle Netflix platformunda yayınlandı. Hepinizin bildiği gibi Netflix’in ilk Türk filmi, haliyle beklentiler de fazlaydı. Sizlere de izlemenizi öneriyorum.

Film Çıkış Tarihi: 2020

Türü: Romantik Komedi

Uzunluk: 1 saat 30 dakika

Yarına Tek Bilet Oyuncuları: Dilan Çiçek Deniz, Metin Akdülger

İzleme Önerisi: +18

Kişisel Puanım: 7.5 / 10

Yarına Tek Bilet Konusu Özeti

Öncelikle ilk tavsiyem filmden önce asla fragmanı izlemeyin. Zaten filmde olacak her şeyi göstermişler. Film, İzmir’e giden bir trende başlıyor. Başrollerimiz Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger, bu trende aynı kompartmana denk gelir. İkisinin de İzmir’e giderken farklı amaçları, farklı hayalleri vardır. Yolculuk çok uzun olacağı için birbirini tanımaya, hayat hikayelerini anlatmaya başlarlar. Film genel konusuyla aşk ilişkileri üzerinden gidiyor.

Yarına Tek Bilet filminin çoğunluğu tahmin ettiğiniz gibi tek mekanda geçiyor. Açıkçası tek mekanda geçen filmlerin seyirciyi sıkması muhtemeldir. Ama nedense bu film beni sıkmadı. Genel olarak filmi izlerken sonunu düşünmeden anın tadını çıkararak izlerseniz güzel bir 90 dakika geçireceğinizi düşünüyorum. Ama bu tarz filmlerden nefret ediyorsanız kendinizi zorlamanıza da gerek yok.

Her klasik Türk Netflix yapımında olduğu gibi bu filmde de bol bol müzik vardı. Müzik seçimlerini beğendim, keyif alarak dinlediğim şarkılardı. Özellikle Sena Şener – Bak Bana şarkısının da filmde olması beni mutlu etti diyebilirim.

Ben açıkçası kendi ülkemden da böyle bir film çıkmasından memnunum. İlk Türk Netflix filmi için fena olmayan bir başlangıçtı bence. Diyeceksiniz ki eksikleri yok muydu ? Evet çok fazla vardı, ama bu sektör ve insanların anlayışı direkt hop diyince değişecek şeyler değil, zaman lazım. Zamanla daha büyük bütçelerle ve tecrübelerle çok daha güzel yapımlar çıkacağına inanıyorum. Umarım gelecekte daha çok ve daha kaliteli projeler görürüz.

İzlemek için: netflix.com/

Diğer film önerilerimiz için: https://dizifilmuzik.com/filmler/

Yarına Tek Bilet konusu
Yarına Tek Bilet
Yarına Tek Bilet Oyuncuları Metin Akdülger
Metin Akdülger
Yarına Tek Bilet Oyuncuları Dilan Çiçek Deniz
Dilan Çiçek Deniz

One Response

Yorumunu Bırak

%d blogcu bunu beğendi: