Ters Yüz – Inside Out Konusu | İnceleme

ters yüz konusu inside out
  • 8/10
    Kişisel Puanım - 8/10
8/10

Özet

Özgün konusuyla asla kaçırmamanız gereken bir animasyon filmi.

Çıkış Tarihi: 2015

Türü: Animasyon, Macera, Komedi

Uzunluğu: 1 saat 35 dakika

IMDb Puanı: 7.6

Ters Yüz Konusu

Ters Yüz, gerçekten yaratıcı ve keyifle izleyebileceğiniz bir animasyon filmi. Hayatınızda hiç, birisinin suratına bakıp “Acaba şu an kafasının içinde neler dönüyor ?” diye düşündünüz mü ? Eğer bunu merak ediyorsanız işte bu film sayesinde tam da bunun cevabını alacaksınız.

1 Oscar ve buna ek 97 ödül kazanmış animasyon filmimizde, insan davranışlarının sebeplerini inceliyoruz. Filme göre kafamızın içinde bizim davranışlarımızı yöneten 5 farklı duygu var. Bunlar neşe, üzüntü, korku, tiksinti ve öfke. Tüm yönetim üzüntünün elinde olduğunda ağlamaya başlıyoruz, korku kontrolü ele geçirdiğinde bir anda yaptığımız işten vazgeçiyoruz… Ve bu filmde de bu 5 duygunun birbiriyle olan mücadelesini, diyaloglarını görüyoruz canlı canlı.

Özgün konusuyla gerçekten merak ettiren bir film. Ve filmi izlediğinizde de göreceksiniz ki, bu konuyu başarılı bir biçimde incelemiş gerçekten. Olay örgüsü, sonlarına doğru birazcık sıksa da – ki o da muhtemelen üzüntünün yaptığı saçma sapan hareketler yüzünden- bir çırpıda bitecek eğlenceli bir film. Düşünebilecekleri çoğu ayrıntıyı düşünmüşler. Bu film bitince youtube’a yazarsanız eğer bu film çok sevilince çekilen ufak bir kaç kısa film daha göreceksiniz. Şimdiden iyi seyirler dilerim.

Fragmanını izlemek istiyorsanız eğer;

Ters Yüz Konusu Fragman İzle
Ters Yüz animasyon filmi izle

https://dizifilmuzik.com/filmler/

Yorumunu Bırak

%d blogcu bunu beğendi: