Palm Springs Konusu | Film Önerisi (2020)

Palm Springs konusu inceleme
  • 7.5/10
    Kişisel Puanım - 7.5/10
7.5/10

Özet

Güzel vakit geçirmelik eğlenceli bir film arıyorsanız beklentilerinizi yükseltmeden bu filmi izleyebilirsiniz.

Çıkış Tarihi: 2020

Türü: Eğlence, Fantastik

Uzunluğu: 1 saat 30 dakika

IMDb Puanı: 7.4

Oyuncular: Andy Samberg, Cristin Milioti, Camila Mendes, J.K. Simmons

Palm Springs Konusu

Andy Samberg ve Cristin Milioti bu sıcak yaz günlerinde tam da aradığımız gibi eğlenceli, güzel vakit geçireceğimiz bir filmde karşımıza çıkıyorlar. Palm Springs genel temasıyla, olay akışıyla benim çok hoşuma gitti, isterseniz hemen bir konusuna bakalım.

Bence bu filmin konusuna bakmayıp eğer bu ikiliyi seviyorsanız ve eğlenceli bir film arıyorsanız direkt açıp izleyebilirsiniz, ama konusunu merak ettiyseniz de siz bilirsiniz 🙂

Filmimiz 9 Kasım tarihinde tam da bir düğün günü başlıyor. Herkes yerlerine oturmuş anın tadını çıkarırken Nyles isminde bir adam mikrofonu alıp çevresindekileri şaşırtan şeyler söylemeye başlıyor. Oldukça garip davranışları olan Nyles, sonrasında gelinin kız kardeşi Sarah ile tanışıp işleri ilerletiyor.

Derken o akşam bir adam gelip Nyles’a saldırıyor. Ardından Nyles kaçmaya başlıyor, diğer adam da kovalamaya. Ama Sarah bunların peşini bırakmıyor, derken bunların bir mağaraya girdiklerini görüyor ve bunları takip ediyor. Ve ardından Nyles’ın neden garip davranışları olduğunu öğrenmiş oluyor. Çünkü Nyles, aynı günü sınırsız kez yaşamak zorunda kaldığı bir döngünün içinde mahsur kalmış durumda. E tabii Sarah onu mağaranın içine kadar takip ettiği için o da bu döngüye dahil olmuş oluyor.

Ardından ikisinin bu olayın tadını çıkarmaya çalışıyorlar ve olaylar gelişiyor derken ortaya böyle eğlenceli bir film çıkmış oluyor. Çok fazla beklentiniz yoksa izlemenizi öneririm. Çünkü senaryo o kadar dolu bir senaryo değil, ama boş vakit geçirmelik bir film zaten.

Palm Springs fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

Palm Springs konusu inceleme
Palm Springs konusu nedir
Palm Springs film önerisi film önerileri

Diğer film önerilerimiz için;

https://dizifilmuzik.com/film-onerileri/

Yorumunu Bırak

%d blogcu bunu beğendi: