Ölüm Günün Kutlu Olsun Konusu | Spoilersız İnceleme

Ölüm Günün Kutlu Olsun konusu izle oyuncular
  • 7/10
    Kişisel Puanım - 7/10
7/10

Özet

Vakit geçirmelik farklı bir film istiyorsanız izlediğinize değer…

Çıkış Yılı: 2017

Türü: Gizem, Gerilim, Sürükleyici

IMDb Puanı: 6.5

Ölüm Günün Kutlu Olsun Konusu

Ölüm Günün Kutlu Olsun filminde başrolümüz bir gün uyanır ve bir erkeğin yurt odasında olduğunu fark eder. Telefonuna bakar, tarih “18 Eylül Pazartesi”dir -yani doğumgünü- ve babasından cevapsız arama vardır. Hızlıca toparlanıp çıkar ve gününün geri kalanına devam eder. Akşam bir partiye gider ve karşısına bebek yüzü maskeli garip bir adam çıkar. Derken kaçsa da kurtulamaz ve maskeli adam kızı öldürür.

Kız tekrar gözlerini açar ve yine bir erkeğin yurt odasında uyanır. Telefonuna bakar, tarihin yine 18 Eylül Pazartesi olduğunu görür ve yine babasından cevapsız bir arama vardır. Etrafındaki diyaloglar, olaylar yani her şey dünle aynı biçimde ilerlemektedir. Karakterimiz artık her öldüğünde doğumgünü sabahına uyandığından emin olduktan sonra bu işten kurtulmak için bir çok yol dener. Ama cevaplaması gereken çok önemli sorular vardır. Katil kim ve neden onu öldürmeye çalışıyor ?

Bence boş zamanlarınızda izlenebilecek, fena olmayan bir film. Arada gerilim, arada gizem derken merak duygunuzu bir şekilde çekiyor bu film. Ayrıca 2. filmi de çıktı, eğer konusu hoşunuza giderse onu da izleyebilirsiniz ( İlk filmden sonra biraz sıkabilir haberiniz olsun 🙂

Ölüm Günün Kutlu Olsun Fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz;

Ölüm Günün Kutlu Olsun
Ölüm Günün Kutlu Olsun

Diğer Film Önerilerimiz İçin;

https://dizifilmuzik.com/filmler/

Yorumunu Bırak

%d blogcu bunu beğendi: