Knives Out Konusu | İnceleme

Knives out konusu inceleme
  • 9.1/10
    Kişisel Puanım - 9.1/10
9.1/10

Özet

Gizem konulu filmleri sevenlerin asla kaçırmaması gereken bir film.

Çıkış Tarihi: 2020

Türü: Gizem, Macera

Uzunluğu: 2 saat 10 dakika

IMDb Puanı: 7.9

Oyuncular: Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Katherine Langford

Knives Out Konusu

Knives Out (Bıçaklar Çekildi), ünlü yazar Harlan Thrombey’in 85. yaş gününün ardından evinde ölü bulunmasıyla başlıyor. Ardından eve gelen dedektif Benoit Blanc, Harlan’ın ölüm sebebinin intihar mı yoksa bir cinayete mi kurban gittiğini çözmeye çalışır. Bunu çözmeye çalışırken her ifade alışında farklı bir ayrıntı öğrenir.

Gizem dolu filmleri seviyorsanız eğer, 1 saniyesinden bile asla sıkılmayacağınız bir film. Özellikle bunu izlerken yanınızda başka birileri daha da varsa onlarla tartışarak kimin katil olduğunu bulmaya çalışmak gerçekten eğlenceli oluyor.

Oyuncu kadrosundan da belli olduğu gibi oyunculuklar harika. Daniel Craig’e ajanlık rolü gerçekten yakışmış. Tabii sadece o değil diğer her bir oyuncu da rolünü çok güzel biçimde yansıtmış. Film izlerken kaliteli bir yapım izlediğinizi hissettiriyor her bir ayrıntı. Temposu da sizi hiç sıkmadan ilerlediği için gerçekten keyif alarak izleyebilirsiniz.

Eğer ufak mantık hatalarını kafanıza takarsanız evet bir çok hata bulabilirsiniz ama bence o ayrıntılara kafa yormak yerine arkanıza yaslanıp keyfini çıkarmamanız için hiçbir sebep yok. Bir de en başta karakterlerin adına dikkat edip iyice öğrenmeye bakın, dikkat etmezseniz sonra kim kardeşti, kim karısıydı, kim kocasıydı gibi şeyler kafanıza takılıyor sürekli.

Fragmanını buradan izleyebilirsiniz, ama bence fragmanını izlemeden direkt açıp filmi izleyin benden söylemesi 🙂

Knives out konusu
Knives out inceleme
bıçaklar çekildi konusu inceleme

Diğer film önerilerimiz için;

https://dizifilmuzik.com/filmler/

Yorumunu Bırak

%d blogcu bunu beğendi: