Kingsman: Gizli Servis Konusu | İnceleme

Kingsman konusu fragman oyuncular aksiyon filmi
  • 9/10
    Kişisel Puanım - 9/10
9/10

Özet

Bitmek bilmeyen aksiyon, mükemmel çekim açıları ve mükemmel oyuncular.. Daha ne olsun ki….

Manners, Maketh Man.

İnsanı insan yapan, adabıdır.

Harry Hart – Kingsman

Çıkış Tarihi: 2014

Uzunluğu: 2 saat 9 dakika

Türü: Aksiyon, Macera

IMDb Puanı: 7.7

Oyuncular: Colin Firth, Taron Egerton, Samuel L. Jackson, Michael Caine

Kingsman Konusu

Gelelim benim favori filmlerimden Kingsman filmine. Filmimizde başrolümüz Eggsy, babası çok küçükken vefat etmiş ve yıllarca büyümüş bir çocuktur. Babası, gizli bir serviste çalışırken bir görev esnasında hayatını kaybeden Eggsy, bu gizli servisin vefa borcu anlayışı sayesinde büyüdükten sonra gizli servis seçmelerine katılmaya hak kazanmıştır. Tabii bu seçmeleri de geçmek her babayiğitin harcı değil.

Kingsman adındaki bu gizli servisin en önem verdiği şeylerden birisi de adap. Bunu hem davranışlarıyla yapıyorlar, hem de kıyafetleriyle, konuşma tarzlarıyla da gerçekten tamamlıyorlar. Üyeleri hem her türden teknolojik alete sahipler , hem de her dövüş tekniğine hakimler.

Filmin oyuncu kadrosuna bakarsak her yeri usta oyuncular dolu, her bir karakteri mükemmel oturmuş. Samuel L. Jackson’a kötü karakter bence aşşırı yakışmış 🙂 Filmin yönetmenlik koltuğunda Matthew Vaughn oturuyor. Geçmişine baktığımızda X-Men, Kick Ass gibi bir çok başarılı yapım var. Yani anlayacağınız bu kadar faktör birleşince zaten ortada kötü bir film beklemek saçmalık olurdu.

Filmin ayrıca çekim açıları benim gerçekten hoşuma gidiyor. Filmdeki dövüş sahneleri öyle güzel çekilmiş ve tasarlanmış ki izlerken gerçekten zevk alarak izliyorsunız.

Sonuç olarak buraya kadar yorumlarımdan da anlaşıldığı üzere, aksiyon filmi arayanlara gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir film. İzleyenlere iyi seyirler dilerim 🙂

Diğer Film İncelemelerimiz İçin;

https://dizifilmuzik.com/filmler/

Etiketler: ,

Yorumunu Bırak

%d blogcu bunu beğendi: