The End of The F***ing World Konusu | İnceleme

the end of the f***ing world the end of the 
f ing world konusu
  • 7.5/10
    Kişisel Puanım - 7.5/10
7.5/10

Özet

Psikopat bir erkek ve dik başlı bir kızın aşk, gizem ve suç dolu hikayesi….

Türü: Aşk, Macera, Suç

Vizyon Tarihi: 2017

Uzunluk: 2 sezon – 16 bölüm / 21 dk

iMDb: 8,1

Kişisel Puanım: 7.5

Oyuncular:Alex Lawther, Jessica Barden

The End of The F***ing World Konusu

24 Ekim 2017’de yayınlanan The End of The F***ing World, komedi-drama dizisidir. 1.sezonuyla büyük bir kitleye ulaşan dizi, Kasım 2019’da gelen 2.sezon ile final vermiştir. 17 yaşındaki lise öğrencisi James, çocukluğundan beri sıradışı eylemlere kalkışmış psikopat biridir. Etrafına zarar veren ve bundan zevk alan biridir ve aynı zamanda sevgi nedir, pek bilmez ya da inanmaz.

Bir gün bu zamana kadar yaptığı psikopatça şeylerin artık ona yeterli gelmediğini düşünür. Eylemlerini  ve verdiği zarar oranını daha da büyütmek ister. Ve kendine bir kurban seçmeye karar verir. Okuldan ve içindekilerden nefret etse de seçeceği kurbanın en ideal yer olarak düşündüğü okulundan seçmeye karar kılar. Etrafa göz gezdirir ve asi kızımız Alyssa’da karar verir. Alyssa da yalnız ve aslında o da ne kadar belli etmese de sevgiye muhtaç olduğu için James’in ona gösterdiği yakınlığa karşılık verir. Alyssa acelecidir, bir nevi o da yaşadığı yerden nefret eder ve ortaya oralardan çekip gitme fikri atar. James bu kurban olayını uzaklarda daha kolay gerçekleştirebileceğini düşündüğü için kabul eder.

Kimseye haber vermeden kaçarlar. Ve kendilerini birden bu plansız ve acele gerçekleşmiş maceranın içinde bulurlar. Tabi plansız gerçekleşen maceranın sonuçları o kadar kolay olmayacaktır… James de Alyssa’ ya aslında hiç haz etmese de ona aşıkmış gibi davranır. Çünkü önce ona yakınlaşması gerektiğini düşünür. Tabiki de Alyssa’nın James’in planlarından haberi yoktur. Zaten başlarına açılan dertlerden bunları düşünmeye de vakitleri yoktur. Ama bu uyumsuz gibi gözüken ikili beraber olanlara göğüs gerdikçe birbirlerine yakınlaşırlar. James planından şaşar ve Alyssa’ya gerçekten aşık olur.

Ben diziye adından dolayı biraz ön yargılı başlamıştım. Ama bölümler gerçekten çok kısa olduğundan ve konusu beni sürüklediğinden devam ettim. Ve bence diziye kendinizi bırakırsanız gerçekten izlenmeye değer bir dizi. Hatta ben 2.sezon geldiğinde bir oturuşta bitirmiştim. Eğer The End of The F***ing World’e başlamayı düşünüyorsanız hemen şimdi başlamanız tavsiyemdir.

Fragmanını burdan izleyebilirsiniz;

the end of the f***ing world the end of the 
f ing world oyuncuları
the end of the f***ing world the end of the 
f ing world
the end of the f***ing world the end of the 
f ing world

Diğer dizi incelemelerimiz için;

https://dizifilmuzik.com/diziler/

Etiketler: , , ,

Yorumunu Bırak

%d blogcu bunu beğendi: