Dark Konusu | İnceleme

Dark konusu netflix imdb inceleme
  • 8/10
    Kişisel Puanım - 8/10
8/10

Özet

Netflix’in sevilen dizisi Dark, eğer beyin yakacak bir dizi arıyorsanız tam size göre…

Dizi Çıkış Tarihi: 2017

Türü: Suç, Dram, Gizem

Uzunluğu: 26 bölüm – 60 dakika

IMDb Puanı: 8,8

Dark Konusu

Dark, Netflix’in son yıllarda çıkarmış olduğu gerilim, bilim-kurgu ve gizem dizisi… İzleyen çoğu insana beyin fırtınası bir diğer anlamda kendini aptal hissetme durumuna düşüren ve izlerken asla kopmamanız gereken bir eser…

Başrol oyuncumuz Jonas üzerine kurulduğunu sandığımız ve bir döngü içinde gerçekleşen olaylar serisi… Martha, Ulrich, Hannah, Egon, Noah ve diğer karakterleri ile yeri geldiğinde entrika yeri geldiğinde romantizm duygusunu size yaşatıyorlar.

Dark’a yeni başlayanlar için bir solukta bitireceklerini iddia etmem çok da haksız olmaz. Özellikle diziyi hiç izlememiş bir arkadaş kitlesine sahipseniz sizler için mükemmel bir fırsat. Birlikte başlayıp her bölüm sonunda oluşturacağınız bir karmaşa ile kafanızı daha da karıştırmanız mümkün.

Spoiler vermeden dizimizin içeriğinden bahsetmek istiyorum. Dizimiz Almanya’nın Winden kasabasında yaşanıyor. Normalde çok sakin görünen fakat nükleer santralinde inanılmaz olayların döndüğü bir kasaba… Bir çocuğun kaybolması ve gerçekleşmeye başlayan bir dizi doğaüstü olaylar ile başlıyoruz. Özellikle ilk sezon adına kesinlikle bir solukta bitireceğinizden eminim…İkinci sezon daha çok olayların mantığının oturduğu, kısaca diziyi anlamaya başladığınız sezon diyebiliriz. Son sezon yani üçüncü sezon sizleri çok büyük sürprizler bekliyor. Eğer hala bu diziyi izlemediyseniz çok büyük bir eksiğiniz var. Hepinize iyi seyirler diliyorum.

Fragmanını burdan izleyebilirsiniz;

Dark konusu netflix imdb inceleme
Dark konusu netflix imdb inceleme

Diğer dizi incelemelerimize burdan ulaşabilirsiniz;

https://dizifilmuzik.com/diziler/

Etiketler: , , ,

Yorumunu Bırak

%d blogcu bunu beğendi: